Fiber: Tilbehør til fiberkabler

  • 6904236

    Bergen Cabling keystone adapter panel/DIN LC DX

    Bergen Cabling keystone adapter for paneler og DIN skinne løsninger LC DX

    Part nr.: 6904236

  • 6904272

    SC duplex adapter SM Blå

    SC duplex adapter SM Blå

    Part nr.: 6904272

  • 6904273

    SC duplex adapter MM Beige

    SC duplex adapter MM Beige

    Part nr.: 6904273

  • 6904274

    LC duplex adapter SM Blå

    LC duplex adapter SM Blå

    Part nr.: 6904274

  • 6904275

    LC duplex adapter MM Beige

    LC duplex adapter MM Beige

    Part nr.: 6904275

  • 6904276

    ST simplex adapter SM Gul beskytter

    ST simplex adapter SM Gul beskytter

    Part nr.: 6904276

  • 6904277

    ST simplex adapter MM sort beskytter

    ST simplex adapter MM sort beskytter

    Part nr.: 6904277

  • 6904301

    Fiber patchpanel 24 port LC DX MM lakkert sort.Ink.adaptere 1HU

    Fiber patchepanel 24p LC dpl. MM lakkert sort – med adaptere 1HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904301

  • 6904302

    Fiber patchpanel 24 port LC DX SM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port LC dpl. SM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904302

  • 6904303

    Fiber patchpanel 24 port SC DX MM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port SC dpl. MM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904303

  • 6904304

    Fiber patchpanel 24 port SC DX SM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port SC dpl. SM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904304

  • 6904305

    Fiber patchpanel 24 port ST SX MM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port ST Smpl. MM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904305

  • 6904306

    Fiber patchpanel 24 port ST SX SM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port ST smpl. SM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904306

  • 6904308

    Inntaksboks FTTH Skjøteboks 96 fiber

    Inntaksboks FTTH Skjøteboks 96 fiber. Leveres komplett med fiberhåndtering og skjøteholdere. Passer til standard kabel og mikrokabel For bruk i beskyttet utendørsmiljø.

    Part nr.: 6904308

  • 6904311

    Fibersnor LC-LC duplex OM1 62,5/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 1m.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904311

  • 6904312

    Fibersnor LC-LC duplex OM1 62,5/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 2m.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904312

  • 6904313

    Fibersnor LC-LC duplex OM1 62,5/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904313

  • 6904314

    Fibersnor LC-LC duplex OM1 62,5/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904314

  • 6904315

    Fibersnor LC-LC duplex OM2 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904315

  • 6904316

    Fibersnor LC-LC duplex OM2 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904316

  • 6904317

    Fibersnor LC-LC duplex OM2 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904317

  • 6904318

    Fibersnor LC-LC duplex OM2 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904318

  • 6904319

    Fibersnor LC-LC duplex OM3 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904319

  • 6904320

    Fibersnor LC-LC duplex OM3 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904320

  • 6904321

    Fibersnor LC-LC duplex OM3 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904321

  • 6904322

    Fibersnor LC-LC duplex OM3 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904322

  • 6904323

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 1m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 1m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904323

  • 6904324

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 2m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 2m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904324

  • 6904325

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 3m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 3m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904325

  • 6904326

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 5m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 5m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904326

  • 6904327

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 7,5m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 7,5m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904327

  • 6904328

    Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904328

  • 6904329

    Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904329

  • 6904330

    Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904330

  • 6904331

    Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904331

  • 6904332

    Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904332

  • 6904333

    Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904333

  • 6904334

    Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904334

  • 6904335

    Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904335

  • 6904336

    Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904336

  • 6904337

    Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904337

  • 6904338

    Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904338

  • 6904339

    Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904339

  • 6904340

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 1m

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 1m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904340

  • 6904341

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 2m

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 2m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904341

  • 6904342

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 3m

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 3m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904342

  • 6904343

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 5m

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 5m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904343

  • 6904344

    Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904344

  • 6904345

    Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904345

  • 6904346

    Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904346

  • 6904347

    Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904347

  • 6904348

    Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904348

  • 6904349

    Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904349

  • 6904350

    Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904350

  • 6904351

    Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904351

  • 6904352

    Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904352

  • 6904353

    Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904353

  • 6904354

    Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904354

  • 6904355

    Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904355

  • 6904356

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 1m

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 1m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904356

  • 6904357

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 2m

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 2m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904357

  • 6904358

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 3m

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 3m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904358

  • 6904359

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 5m

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 5m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904359

  • 6904380

    Pigtail LC OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 429AAAA)

    Pigtail LC OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 429AAAA) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904380

  • 6904381

    Pigtail LC OM2 50/125 1m (G651)

    Pigtail LC OM2 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904381

  • 6904382

    Pigtail LC OM3 50/125 1m (G651)

    Pigtail LC OM3 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904382

  • 6904383

    Pigtail LC OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2)

    Pigtail LC OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2) Singelmodus Pigtail for bruk i telecom og data nettverk, brukes også i høyhastighetsnettverk.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904383

  • 6904384

    Pigtail SC OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 492AAAA)

    Pigtail SC OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 492AAAA) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904384

  • 6904385

    Pigtail SC OM2 50/125 1m (G651)

    Pigtail SC OM2 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904385

  • 6904386

    Pigtail SC OM3 50/125 1m (G651)

    Pigtail SC OM3 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904386

  • 6904387

    Pigtail SC OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2)

    Pigtail SC OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2). Singelmodus Pigtail for bruk i telecom og data nettverk, brukes også i høyhastighetsnettverk.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904387

  • 6904388

    Pigtail ST OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 429AAAA)

    Pigtail ST OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 429AAAA) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904388

  • 6904389

    Pigtail ST OM2 50/125 1m (G651)

    Pigtail ST OM2 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904389

  • 6904390

    Pigtail ST OM3 50/125 1m (G651)

    Pigtail ST OM3 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904390

  • 6904391

    Pigtail ST OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2)

    Pigtail ST OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2) Singelmodus Pigtail for bruk i telecom og data nettverk, brukes også i høyhastighetsnettverk.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904391

  • 6904392

    Skjøtehylse 45mm klar

    Skjøtehylse 45mm klar

    Part nr.: 6904392

  • 6904393

    Skjøtekassett for 24 fiber, Blå

    Skjøtekassett for 24 fibere, Blå

    Part nr.: 6904393

  • 6904394

    Rensepenn fiber 250 FC,SC,ST

    Rensepenn til rensing av optiske kontakter med 2,5mm ferrule. FC, SC, ST

    Part nr.: 6904394

  • 6904395

    Rensepenn fiber 125 LC

    Rensepenn til rensing av optiske kontakter med 1,25mm ferrule.LC

    Part nr.: 6904395

Kontakt oss!

Send oss gjerne en melding dersom du har spørsmål om våre produkter, Eller du kan ringe oss på:
55 31 27 00