Fiber

Standarden NEK 700 fokuserer på forskjellige fiberklasser:
Multimode definerer 4 forskjellig løsninger OM1-62,5/125, OM2 50/125 ,OM3 50/125 og OM4 50/125.
Singlemode definerer 2 typer fiberløsninger OS1 9/125 og OS2 9/125.
Som konnektor anbefales LC; dette gir optimal plass utnyttelse i panelet og gir en god struktur på fiberinstallasjonen. Ved å benytte singlemode OS2 kabel og materiell vil du få en fremtidsrettet og optimal fiberløsning

  • 1000803

    Cat7 + 2 SM fibre LAN spredenettskabel f/utendørsbruk Halogenfri

    LAN spredenettskabel . Denne kabelen er en DNV GL godkjent Cat7 S/FTP kabel laget for bruk på utendørsinstallasjoner i et spredenett med fokus på brann og røyksikkerhet. Kabelen er testet for transmisjon opp til 900 MHz, og vil gi meget god margin på applikasjoner som 10 Gigabit Ethernet med en båndbredde på opp til 500 MHz og andre som er dekket av standarden. Den har en ekstra ytterkappe for utendørsbruk som er flamme hemmende, halogenfri og har lav røykutvikling ved brann. Denne kabelen er laget for å tåle tøffere elektriske og mekaniske omgivelser. 2 singelmode fibre med tettkledning og forsterkning av aramid garn.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • DNV GL godkjent
    • Tett kledning fiber
    • Bend Bright fiber

    Part nr.: 1000803

    • DNV GL Certificate
  • 1000805

    AXAI Fiberkabel G4 Singlemode Halogenfri

    Fleksibel stamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bredt temperaturområd tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendørs installasjoner Kabelen har bland annet UV stabilisert FireRes® ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel for å forhindr langsgående vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri Kabelen kan installere i rør, kanaler, på kabelbroer og stiger. Glassgarn sikrer god strekkstyrke, samtidig so det gir gode bøyeegenskaper.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000805

  • 1000806

    AXAI Fiberkabel G8 Singlemode Halogenfri

    Fleksibel stamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bredt temperaturområd tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendørs installasjoner Kabelen har bland annet UV stabilisert FireRes® ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel for å forhindr langsgående vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri Kabelen kan installere i rør, kanaler, på kabelbroer og stiger. Glassgarn sikrer god strekkstyrke, samtidig so det gir gode bøyeegenskaper.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000806

  • 1000807

    AXAI Fiberkabel G12 Singlemode Halogenfri

    Fleksibel stamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bredt temperaturområd tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendørs installasjoner Kabelen har bland annet UV stabilisert FireRes® ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel for å forhindr langsgående vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri Kabelen kan installere i rør, kanaler, på kabelbroer og stiger. Glassgarn sikrer god strekkstyrke, samtidig so det gir gode bøyeegenskaper.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000807

  • 1000808

    AXAI Fiberkabel G24 Singlemode Halogenfri

    Fleksibel stamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bredt temperaturområd tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendørs installasjoner Kabelen har bland annet UV stabilisert FireRes® ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel for å forhindr langsgående vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri Kabelen kan installere i rør, kanaler, på kabelbroer og stiger. Glassgarn sikrer god strekkstyrke, samtidig so det gir gode bøyeegenskaper.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000808

  • 1000809

    AXXI Fiberkabel G12 Singlemode Halogenfri

    Robust stamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bredt temperaturområd tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendørs installasjoner Kabelen har bland annet UV stabilisert ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel for å forhindre langsgåend vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri Kabelen kan installere i rør, kanaler, på kabelbroer og stiger. De to FRP-elementene i kappen gir både go strekkstyrke og passe stivhet som er en fordel ved installasjon i kabelrør.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000809

  • 1000810

    AXXI Fiberkabel G24 Singlemode Halogenfri

    Robust stamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bredt temperaturområd tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendørs installasjoner Kabelen har bland annet UV stabilisert ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel for å forhindre langsgåend vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri Kabelen kan installere i rør, kanaler, på kabelbroer og stiger. De to FRP-elementene i kappen gir både go strekkstyrke og passe stivhet som er en fordel ved installasjon i kabelrør.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000810

  • 1000811

    QXXI Fiberkabel G12 Singlemode Halogenfri

    Robust løskledningsstamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bredt temperaturområde tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendørs installasjoner for kortere linker der man ønsker å unngå overgangsskjøter mellom utendørs og innendørs kabel. Kabelen har bland annet UV stabilisert ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel og fettfylte fiberrør for å forhindre langsgående vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri og tilfredsstiller IEC60332-3-24

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Løs kledning fiber

    Part nr.: 1000811

  • 1000812

    QXXI Fiberkabel G24 Singlemode Halogenfri

    Robust løskledningsstamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bredt temperaturområde tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendørs installasjoner for kortere linker der man ønsker å unngå overgangsskjøter mellom utendørs og innendørs kabel. Kabelen har bland annet UV stabilisert ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel og fettfylte fiberrør for å forhindre langsgående vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri og tilfredsstiller IEC60332-3-24.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Løs kledning fiber

    Part nr.: 1000812

  • 1000813

    QXXI Fiberkabel G48 Singlemode Halogenfri

    Robust løskledningsstamkabel som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er robust og har et bred temperaturområde tilpasset nordiske forhold. Kabelen er beregnet både for både for innendørs og utendør installasjoner for kortere linker der man ønsker å unngå overgangsskjøter mellom utendørs og innendørs kabel Kabelen har bland annet UV stabilisert ytterkappe, har tørr kjerne med svellemiddel og fettfylte fiberrør for forhindre langsgående vanninntrengning. I tillegg er kabelen brannhemmende og halogenfri og tilfredsstille IEC60332-3-24

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Løs kledning fiber

    Part nr.: 1000813

  • 1000814

    Flextubet fiberkabel G48 Singlemode Halogenfri

    Optisk kabel beregnet for innendørs og utendørs installasjoner på kabelbro, i kanaler eller nedgravd. Kabelen kan blåses inn i ø40 mm kanaler.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000814

  • 1000815

    Flextubet fiberkabel G96 Singlemode Halogenfri

    Optisk kabel beregnet for innendørs og utendørs installasjoner på kabelbro, i kanaler eller nedgravd. Kabelen kan blåses inn i ø40 mm kanaler.

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000815

  • 1000816

    Bendbright Hvit G2 Halogenfri

    Bendbright Hvit G2

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber
    • Bend Bright fiber

    Part nr.: 1000816

  • 1000817

    Bendbright Hvit G4 Halogenfri

    Bendbright Hvit G4

    • Flammehemmende
    • Halogenfri
    • Tett kledning fiber
    • Bend Bright fiber

    Part nr.: 1000817

  • 1000818

    AICI Fiberkabel G4 Singlemode Halogenfri

    Robust optisk tettkledningsstamkabel for tøffere industrielle miljøer som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er beregnet både for innendørs og utendørs installasjoner. Vedvarende nedsenking i vann er ikke anbefalt. Ytre kappe er laget av UV- og værbestandig materiell og kan i kortere perioder utsettes for væsker som disel og mineraloljer (iht. IEC60811-2-1). Kabelen er forsterket med flettet ståltråd mellom indre og ytre kappe. Strekkelementer av glas garn rundt kabelkjernen gjør det enklere for installasjon over lengre avstander. Fast kledning på 0,9mm gir en rask og holdbar spleising og enkel montering av kontakter. Hver fiber er fargekodet for enkel identifisering. Merking på ytterkappen viser fiber- og kabeltype. Kabelen er DNV sertifisert.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende
    • DNV GL godkjent
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000818

    • DNV GL Certificate
  • 1000819

    AICI Fiberkabel G8 Singlemode Halogenfri

    Robust optisk tettkledningsstamkabel for tøffere industrielle miljøer som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er beregnet både for innendørs og utendørs installasjoner. Vedvarende nedsenking i vann er ikke anbefalt. Ytre kappe er laget av UV- og værbestandig materiell og kan i kortere perioder utsettes for væsker som disel og mineraloljer (iht. IEC60811-2-1). Kabelen er forsterket med flettet ståltråd mellom indre og ytre kappe. Strekkelementer av glas garn rundt kabelkjernen gjør det enklere for installasjon over lengre avstander. Fast kledning på 0,9mm gir en rask og holdbar spleising og enkel montering av kontakter. Hver fiber er fargekodet for enkel identifisering. Merking på ytterkappen viser fiber- og kabeltype. Kabelen er DNV sertifisert.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende
    • DNV GL godkjent
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000819

    • DNV GL Certificate
  • 1000820

    AICI Fiberkabel G12 Singlemode Halogenfri

    Robust optisk tettkledningsstamkabel for tøffere industrielle miljøer som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er beregnet både for innendørs og utendørs installasjoner. Vedvarende nedsenking i vann er ikke anbefalt. Ytre kappe er laget av UV- og værbestandig materiell og kan i kortere perioder utsettes for væsker som disel og mineraloljer (iht. IEC60811-2-1). Kabelen er forsterket med flettet ståltråd mellom indre og ytre kappe. Strekkelementer av glas garn rundt kabelkjernen gjør det enklere for installasjon over lengre avstander. Fast kledning på 0,9mm gir en rask og holdbar spleising og enkel montering av kontakter. Hver fiber er fargekodet for enkel identifisering. Merking på ytterkappen viser fiber- og kabeltype. Kabelen er DNV sertifisert.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende
    • DNV GL godkjent
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000820

    • DNV GL Certificate
  • 1000821

    AICI Fiberkabel G24 Singlemode Halogenfri

    Robust optisk tettkledningsstamkabel for tøffere industrielle miljøer som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er beregnet både for innendørs og utendørs installasjoner. Vedvarende nedsenking i vann er ikke anbefalt. Ytre kappe er laget av UV- og værbestandig materiell og kan i kortere perioder utsettes for væsker som disel og mineraloljer (iht. IEC60811-2-1). Kabelen er forsterket med flettet ståltråd mellom indre og ytre kappe. Strekkelementer av glas garn rundt kabelkjernen gjør det enklere for installasjon over lengre avstander. Fast kledning på 0,9mm gir en rask og holdbar spleising og enkel montering av kontakter. Hver fiber er fargekodet for enkel identifisering. Merking på ytterkappen viser fiber- og kabeltype. Kabelen er DNV sertifisert.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende
    • DNV GL godkjent
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000821

    • DNV GL Certificate
  • 1000822

    AICI Fiberkabel G4 Multimode Halogenfri

    Robust optisk tettkledningsstamkabel for tøffere industrielle miljøer som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er beregnet både for innendørs og utendørs installasjoner. Vedvarende nedsenking i vann er ikke anbefalt. Ytre kappe er laget av UV- og værbestandig materiell og kan i kortere perioder utsettes for væsker som disel og mineraloljer (iht. IEC60811-2-1). Kabelen er forsterket med flettet ståltråd mellom indre og ytre kappe. Strekkelementer av glas garn rundt kabelkjernen gjør det enklere for installasjon over lengre avstander. Fast kledning på 0,9mm gir en rask og holdbar spleising og enkel montering av kontakter. Hver fiber er fargekodet for enkel identifisering. Merking på ytterkappen viser fiber- og kabeltype. Kabelen er DNV sertifisert.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende
    • DNV GL godkjent
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000822

    • DNV GL Certificate
  • 1000823

    AICI Fiberkabel G8 Multimode Halogenfri

    Robust optisk tettkledningsstamkabel for tøffere industrielle miljøer som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er beregnet både for innendørs og utendørs installasjoner. Vedvarende nedsenking i vann er ikke anbefalt. Ytre kappe er laget av UV- og værbestandig materiell og kan i kortere perioder utsettes for væsker som disel og mineraloljer (iht. IEC60811-2-1). Kabelen er forsterket med flettet ståltråd mellom indre og ytre kappe. Strekkelementer av glas garn rundt kabelkjernen gjør det enklere for installasjon over lengre avstander. Fast kledning på 0,9mm gir en rask og holdbar spleising og enkel montering av kontakter. Hver fiber er fargekodet for enkel identifisering. Merking på ytterkappen viser fiber- og kabeltype. Kabelen er DNV sertifisert.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende
    • DNV GL godkjent
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000823

    • DNV GL Certificate
  • 1000824

    AICI Fiberkabel G12 Multimode Halogenfri

    Robust optisk tettkledningsstamkabel for tøffere industrielle miljøer som er godt egnet for LAN og WAN. Kabelen er beregnet både for innendørs og utendørs installasjoner. Vedvarende nedsenking i vann er ikke anbefalt. Ytre kappe er laget av UV- og værbestandig materiell og kan i kortere perioder utsettes for væsker som disel og mineraloljer (iht. IEC60811-2-1). Kabelen er forsterket med flettet ståltråd mellom indre og ytre kappe. Strekkelementer av glas garn rundt kabelkjernen gjør det enklere for installasjon over lengre avstander. Fast kledning på 0,9mm gir en rask og holdbar spleising og enkel montering av kontakter. Hver fiber er fargekodet for enkel identifisering. Merking på ytterkappen viser fiber- og kabeltype. Kabelen er DNV sertifisert.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende
    • DNV GL godkjent
    • Tett kledning fiber

    Part nr.: 1000824

    • DNV GL Certificate
  • 6904204

    Bergen Cabling Hybridpanel m/12xCat6A+12xLC DX SM.1HU Felt term.

    19" Patchepanel 1HU i rustfritt stål, regulerbar front fra 0-7cm. Robust løsning med god strekkavlastning. Unik håndtering av kobber og fiber i samme panel. For feltterminering. Bestykket med 12xCat.6A + 12xLC duplex SM.

    Part nr.: 6904204

  • 6904207

    Bergen Cabling Hybridpanel m/12xCat6A+12xLC DX SM 1HU Sveis

    19" Patchepanel 1HU i rustfritt stål, regulerbar front fra 0-7cm. Robust løsning med god strekkavlastning. Unik håndtering av kobber og fiber i samme panel. For sveising. Bestykket med 12xCat.6A + 12xLC duplex SM.

    Part nr.: 6904207

  • 6904215

    19” Patchguide Sort lakkert 1 HU

    19" Patcheguide 1HU i sort lakkert stål. 4 kabelringer.

    Part nr.: 6904215

  • 6904216

    19” Patchguide Grå lakkert 1 HU

    19" Patcheguide 1HU i grå lakkert stål. 4 kabelringer.

    Part nr.: 6904216

  • 6904230

    Bergen Cabling hybrid vegguttak 1xRJ45 STP Cat6A+DX LC SM 9/125

    Bergen Cabling vegguttak designet for bruk med Bergen Cabling Hybrid kabel S/FTP Cat7+2 OS2 single mode fibre (BC-10-003). Kommer med 1xRJ45 skjermet Cat6A kontakt for kommunikasjon opp til 500MHz, 100Ω, og 1xDuplex LC 9/125 adapter. Kontakten er laget for applikasjoner opp til 10 Gigabit Ethernet på fast leder, og bør bli håndtert i henhold til installasjonsmanual og sammen med Bergen Cabling sitt termineringsverktøy (elnr 6904213) for kontakten.

    • DNV GL godkjent

    Part nr.: 6904230

    • DNV GL Certificate
  • 6904232

    Bergen Cabling DIN skinne uttak tomt, for ulike media adaptere

    Bergen Cabling DIN skinne uttak tomt, for forskjellige keystone adaptere

    • DNV GL godkjent

    Part nr.: 6904232

    • DNV GL Certificate
  • 6904236

    Bergen Cabling keystone adapter panel/DIN LC DX

    Bergen Cabling keystone adapter for paneler og DIN skinne løsninger LC DX

    Part nr.: 6904236

  • 6904239

    Bergen Cabling DIN panel 6p tomt for fleksible løsninger.stål

    Bergen Cabling DIN panel 6 port tomt for fleksible løsninger. Rustfritt stål. Kan utstyres med 6 LC adaptere for en 12 fiberløsning, eller en miks av kobber og fiber eller andre keystone adaptere.

    Part nr.: 6904239

  • 6904272

    SC duplex adapter SM Blå

    SC duplex adapter SM Blå

    Part nr.: 6904272

  • 6904273

    SC duplex adapter MM Beige

    SC duplex adapter MM Beige

    Part nr.: 6904273

  • 6904274

    LC duplex adapter SM Blå

    LC duplex adapter SM Blå

    Part nr.: 6904274

  • 6904275

    LC duplex adapter MM Beige

    LC duplex adapter MM Beige

    Part nr.: 6904275

  • 6904276

    ST simplex adapter SM Gul beskytter

    ST simplex adapter SM Gul beskytter

    Part nr.: 6904276

  • 6904277

    ST simplex adapter MM sort beskytter

    ST simplex adapter MM sort beskytter

    Part nr.: 6904277

  • 6904302

    Fiber patchpanel 24 port LC DX SM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port LC dpl. SM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904302

  • 6904303

    Fiber patchpanel 24 port SC DX MM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port SC dpl. MM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904303

  • 6904304

    Fiber patchpanel 24 port SC DX SM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port SC dpl. SM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904304

  • 6904305

    Fiber patchpanel 24 port ST SX MM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port ST Smpl. MM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904305

  • 6904306

    Fiber patchpanel 24 port ST SX SM lakkert sort.Ink.adaptere 1 HU

    Fiber patchepanel 24 port ST smpl. SM lakkert sort – med adaptere 1 HU. Panelet har flere kabelinnganger, opp til 4 standard kabelinngangspunkt, for loose tube, tight buffer, preterminert og armert kabel.

    Part nr.: 6904306

  • 6904308

    Inntaksboks FTTH Skjøteboks 96 fiber

    Inntaksboks FTTH Skjøteboks 96 fiber. Leveres komplett med fiberhåndtering og skjøteholdere. Passer til standard kabel og mikrokabel For bruk i beskyttet utendørsmiljø.

    Part nr.: 6904308

  • 6904311

    Fibersnor LC-LC duplex OM1 62,5/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 1m.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904311

  • 6904312

    Fibersnor LC-LC duplex OM1 62,5/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 2m.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904312

  • 6904313

    Fibersnor LC-LC duplex OM1 62,5/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904313

  • 6904314

    Fibersnor LC-LC duplex OM1 62,5/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904314

  • 6904315

    Fibersnor LC-LC duplex OM2 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904315

  • 6904316

    Fibersnor LC-LC duplex OM2 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904316

  • 6904317

    Fibersnor LC-LC duplex OM2 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904317

  • 6904318

    Fibersnor LC-LC duplex OM2 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904318

  • 6904319

    Fibersnor LC-LC duplex OM3 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904319

  • 6904320

    Fibersnor LC-LC duplex OM3 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904320

  • 6904321

    Fibersnor LC-LC duplex OM3 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904321

  • 6904322

    Fibersnor LC-LC duplex OM3 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904322

  • 6904323

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 1m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 1m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904323

  • 6904324

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 2m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 2m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904324

  • 6904325

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 3m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 3m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904325

  • 6904326

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 5m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 5m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904326

  • 6904327

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 7,5m

    Fibersnor LC-LC duplex OS2 09/125 7,5m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904327

  • 6904328

    Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904328

  • 6904329

    Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904329

  • 6904330

    Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904330

  • 6904331

    Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM1 62,5/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904331

  • 6904332

    Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904332

  • 6904333

    Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904333

  • 6904334

    Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904334

  • 6904335

    Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM2 50/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904335

  • 6904336

    Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904336

  • 6904337

    Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904337

  • 6904338

    Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904338

  • 6904339

    Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor SC-SC duplex OM3 50/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904339

  • 6904340

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 1m

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 1m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904340

  • 6904341

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 2m

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 2m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904341

  • 6904342

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 3m

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 3m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904342

  • 6904343

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 5m

    Fibersnor SC-SC duplex OS2 9/125 5m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904343

  • 6904344

    Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904344

  • 6904345

    Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904345

  • 6904346

    Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904346

  • 6904347

    Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM1 62,5/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904347

  • 6904348

    Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904348

  • 6904349

    Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904349

  • 6904350

    Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904350

  • 6904351

    Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM2 50/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904351

  • 6904352

    Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 1m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 1m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904352

  • 6904353

    Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 2m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 2m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904353

  • 6904354

    Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 3m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 3m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904354

  • 6904355

    Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 5m

    Multimodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for nettverk som gigabit ethernet og ethernet. Singelmodus patchesnoren er laget med LSZH kabel som følger IEC, EIA og TIA standardene. Fibersnor ST-ST duplex OM3 50/125 5m

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904355

  • 6904356

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 1m

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 1m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904356

  • 6904357

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 2m

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 2m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904357

  • 6904358

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 3m

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 3m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904358

  • 6904359

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 5m

    Fibersnor ST-ST duplex OS2 09/125 5m. Høyytelses Singelmodus Pathcesnor med førsteklasses komponenter, produksjons prosess og test metoder som gir utmerket ytelse for krevende telekommunikasjon og datasentraler. Høyytelses patchesnorer blir brukt der viktigheten av lavt tap er essensiell, og kan vurderes som et alternativ til sveising.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904359

  • 6904380

    Pigtail LC OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 429AAAA)

    Pigtail LC OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 429AAAA) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904380

  • 6904381

    Pigtail LC OM2 50/125 1m (G651)

    Pigtail LC OM2 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904381

  • 6904382

    Pigtail LC OM3 50/125 1m (G651)

    Pigtail LC OM3 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904382

  • 6904383

    Pigtail LC OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2)

    Pigtail LC OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2) Singelmodus Pigtail for bruk i telecom og data nettverk, brukes også i høyhastighetsnettverk.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904383

  • 6904384

    Pigtail SC OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 492AAAA)

    Pigtail SC OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 492AAAA) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904384

  • 6904385

    Pigtail SC OM2 50/125 1m (G651)

    Pigtail SC OM2 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904385

  • 6904386

    Pigtail SC OM3 50/125 1m (G651)

    Pigtail SC OM3 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904386

  • 6904387

    Pigtail SC OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2)

    Pigtail SC OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2). Singelmodus Pigtail for bruk i telecom og data nettverk, brukes også i høyhastighetsnettverk.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904387

  • 6904388

    Pigtail ST OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 429AAAA)

    Pigtail ST OM1 62,5/125 1m (TIA/EIA 429AAAA) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904388

  • 6904389

    Pigtail ST OM2 50/125 1m (G651)

    Pigtail ST OM2 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904389

  • 6904390

    Pigtail ST OM3 50/125 1m (G651)

    Pigtail ST OM3 50/125 1m (G651) Multimodus Pigtail for bruk i data nettverk som Gigabit ethernet mm.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904390

  • 6904391

    Pigtail ST OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2)

    Pigtail ST OS2 09/125 1m (G652 D, G657 A1 eller A2) Singelmodus Pigtail for bruk i telecom og data nettverk, brukes også i høyhastighetsnettverk.

    • Halogenfri
    • Flammehemmende

    Part nr.: 6904391

  • 6904392

    Skjøtehylse 45mm klar

    Skjøtehylse 45mm klar

    Part nr.: 6904392

  • 6904393

    Skjøtekassett for 24 fiber, Blå

    Skjøtekassett for 24 fibere, Blå

    Part nr.: 6904393

  • 6904394

    Rensepenn fiber 250 FC,SC,ST

    Rensepenn til rensing av optiske kontakter med 2,5mm ferrule. FC, SC, ST

    Part nr.: 6904394

  • 6904395

    Rensepenn fiber 125 LC

    Rensepenn til rensing av optiske kontakter med 1,25mm ferrule.LC

    Part nr.: 6904395

Kontakt oss!

Send oss gjerne en melding dersom du har spørsmål om våre produkter, Eller du kan ringe oss på:
55 31 27 00